Benefičný koncert Angelus Fest na konci júna v Banskej Bystrici!

Aj vám už chýbajú skutočné metalové koncerty, ktoré žiaden on-line stream nenahradí? A občas radi urobíte dobrý skutok a pomôžete ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú? Možnosť spojiť príjemné s užitočným práve prichádza! 26.6.2021 sa na banskobystrickom Amfiteátri uskutoční benefičný koncert Angelus Fest. Môžeme sa tešiť na 8 skvelých kapiel s pestrým žánrovým rozsahom (od heavy až po death metal). Celý výťažok (100% vyzbieraného vstupného) bude určený pre OZ Onkológia BB.

Vyjadrenie OZ Onkológia k benefičnému koncertu:

„V mene našej organizácie a našich pacientov sa chceme veľmi pekne poďakovať jeho organizátorom, ktorí sa rozhodli podporiť naše OZ za účelom zakúpenia lôžok pre pacientov podstupujúcich ambulantné podávanie chemoterapie. Veľa malých súm vytvorí sumu, ktorá touto formou spríjemní našim pacientom čas strávený v nemocnici. Všetkých srdečne pozývame a tešíme sa na spoločné stretnutie. Ďakujeme za podporu!

Headlinermi budú vynikajúci Doomas v čele s Peťom Beťkom (organizátorom kultového festivalu Gothoom), martinskí black-metaloví pohania Ramchat, zoskupení okolo Paliho „Hiraxa“ Baričáka a domáca banskobystrická inštrumentálna legenda Abstract. Bansko-bystrickú scénu zastupujú aj alternatívni Hecate a Deja Vu, ktorí prinesú (najmä) známe hity legendárnych Iron Maiden. Inou legendou – Mötorheadom – sú inšpirovaní hudobníci z MotorscreaM Project a svoje originálne poňatie death metalu prinesú kapely MornaPatriarcha.

Pozvanie od kapely Patriarcha

„Počul si o Angelus Feste 26.6.2021 v Banskej Bystrici? Podporiť skvelú myšlienku a zároveň si po dlhšej dobe vypočuť naživo skvelé kapely je najlepší program na tento deň. Tak neseď doma a príď, kapela Patriarcha ťa očakáva!“

Vstupné bude 10€ (dobrovoľne bude možné prispieť aj viac, celú sumu organizátori venujú OZ Onkológia BB), prispieť do zbierky je možné aj zaslaním ľubovoľnej sumy na účet:

OZ Onkológia Banská Bystrica  – IBAN: SK54 0200 0000 0036 5764 6651.

Nezabudnite do správy pre príjemcu napísať „Angelus Fest“

 Všetky kapely vystúpia bez nároku na honorár.

Poďakovanie patrí partnerom koncertu, bez ktorých by nebolo akciu tohto rozsahu uskutočniť:

Organizáciu koncertu finančne podporila 365-nadácia (patrí do skupiny Poštovej banky), firma Kolotoče, s.r.o. (B.Bystrica) poskytla za symbolické 1€ k dispozícii areál BB Amfiteátra, Mesto Banská Bystrica bezplatne poskytlo plochy na polep plagátov, pódium, ozvučenie a osvetlenie zabpezpečia firmy SKP audio a Marila trade, s.r.o. a o grafické spracovanie plagátu sa bezplatne postarala firma Colorgafik.

FB udalosť:

https://www.facebook.com/events/485595859250278

Tlačová správa Angelus Fest

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj