Benefičný koncert pre Spoločnosť detskej onkológie už túto sobotu v Košiciach!

☀ Ani v septembri sa ešte leto nekončí!
Príď v sobotu 7.9. do Collossea a uvidíš, že ti bude ešte poriadne horúco. Chystá sa na teba totiž pätica kapiel, ktoré sa v tento deň zídu z celého Slovenska a spolu s tebou podporia dobrú vec.
➽ Výťažok z tejto peknej akcie totiž poputuje na účet Spoločnosti detskej onkológie Košice. Vstupné bude úplne dobrovoľné (daj koľko môžeš – každé euro pomôže), vyzbierané peniaze poputujú na dobrú vec do posledného centu.
Neostávaj doma a dátum si už teraz znač do kalendára – veď čo je lepšie, ako sa v sobotu tradične spoločensky unaviť, zatrsať si s kamošmi na kvalitných slovenských kapelách a ešte aj pomôcť dobrej veci?

Pódium bude mať pod palcom:

Pentagramček: Dobre známy folk-punk s infantilnými textami, ako prostriedkom mravnej výchovy jedincov predškolského veku. Zaručene osvedčené zoskupenie pre momenty, kedy sa necháš opustiť rozumom a načúvaš diabolskému hlasu, ktorý sa nachádza v každom z nás. Chalani z východu ťa zaručene rozhýbu, zabavia, a svojou nadsázkou a uvoľnenosťou sa postarajú o príjemný koniec večera.

obliterate: Veľmi kvalitná košická zvuková nálož, zmes všetkého, čo má niečo spoločné s tvrdou hudbou. Chalani z Obliterate hrajú s obmenami v zostave od roku 1992, a od tej doby výrazne obohatili našu alternatívnu scénu. Napriek pohlcujúcej temnote ich hudbe nechýba groove ani rytmika – chalani hrajú zmes death metalu s coreovými prvkami a značnou dávkou ťaživosti. Výsledok naozaj stojí za to, o čom svedčí aj ocenenie Radio_Head Awards za ich album z roku 2012.

Black Light Partia mladých Košičanov dokazuje svoju vášeň pre hudbu od roku 2014 a týmto malým „reunion“ koncertom oslávia svoje 5. výročie. Aj keď sú dnes rozlezení po vysokých školách, stále udržujú pahrebu v plameňoch a ďalší oheň založia aj v Collosseu. Black Light si ctia odkazy metalových predkov – hrajú dravý old school thrash/death metal, ktorému ale nechýba vlastná tvár a myšlienka.

Hrobar: Banskoštiavnický knockout poctivým priamočiarym thrashom. Írečité slovenské poučné texty, surová produkcia, úprimne rozhnevané podanie. Skladby sú prakticky minútovými fackami, ktoré ťa prinútia headbangovať a zneuctiť svoje okolie, aj keď nechceš. Trojica hrá len od roku 2015, napriek tomu už dlhšie dodáva kvalitné rozcvičky na všetkých pódiách, kde sa ocitne.

Morhörr: Najmladšia kapela večera – to sú bratislavskí Morhörr pôsobiaci na hraniciach thrashu, speedu a ako sami vravia – aj rock´n´rollu. Osviežujúci zvuk, ktorý otvorí koncert a pripraví ťa na všetko, čo príde ďalej.

Začíname už o 17:00!

Dátum: 7.9.2019
Miesto: Collosseum Club, Košice
Vstup: Dobrovoľný
FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/463099411124199/

Text pochádza z udalosti na Facebooku

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj