„Číra Zloba“ už tento piatok v Bratislave!

Na záver sezóny sme si pripravili akciu s názvom Číra Zloba. Vždy sme chceli dať dokopy poriadnu metalovú akciu so silným domácim (rozumej CZ/SK) line-upom, no nikdy na to nebolo príliš času. Tentokrát to konečne vyšlo a tak sa 30.11. Vo FUGE môžete tešiť na poriadnu dávku black/death metalu.
Prídu:

Stíny plamenů (black-metal, Plzeň)

Jedna z legiend českého underground black-metalu, takzvaný „kanalizační zmetci“ na čele s lordom Morbivodom (poznáte napríklad z Umbrtky) vôbec po prvý krát v Bratislave. V priestoroch FUGY to bude zaručená atmosferická temnota!

Depresy official (black-death, Trenčín)
Slovenská legenda, ktorú netreba predstavovať. Nedávno vydali svoje nové EP „2018“, kde potvrdili, že sa zaručene môžu radiť k špičke slovenského metalu.

Abort To Be Born (death metal, Bratislava)
Kapela Abort To Be Born tiež rozhodne nepatrí medzi žiadnych nováčikov na scéne. Ich posledným albumom Misanformic zožali úspech ako u metalových fanúšikov tak aj kritikov a nás o kvalitách presvedčili aj v apríli naživo v Britishi, kde predskakovali maďarskej úderke Harmed.


0N0 (experimental/doom-death/industrial, Bratislava)

Jedna z najväčších temnôt slovenskej metalovej scény. Ťažko popísať slovami, 0n0 proste musíte zažiť aby ste pochopili ich čaro a mágiu. Určite si nenechajte ujsť.
https://ono0110.bandcamp.com/

Dávka temnoty už 30.11. v bratislavskej FUGE. Tešíme sa na vás!
Text prebratý z udalosti na FB

Informácie v kocke:
Dátum: 30.11.2018
Miesto: FUGA, Bratislava
Vstup: nie je uvedené
FB Event:https://www.facebook.com/events/1815034795283136/

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj