Prečo by ste mali tento rok navštíviť festival Jašterice IV v Banskej Štiavnici!

Aj vy rozmýšľate, ktorý festival ešte poctíte svojou ctenou návštevou? Zdá sa vám Brutal Assault príliš veľký, Ynfest vo Svidníku príliš ďaleko a septembrové koncerty ešte ďaleko? Ideálna príležitosť spraviť si výlet do veľmi malebného slovenského mestečka, Banskej Štiavnice. Podporíš štvrtý ročník festivalu Jašterice a tvoje peniaze pôjdu na dobrú vec. Hlbší a pútavý pokec pridáva aj jeden z organizátorov, tak čítaj dobre :).

Ak si toto leto svojou troškou ešte nepodporil dobrú vec a za odmenu dostal celodenný festival, na ktorom uvidíš 13 kapiel z československej scény, tak neváhaj a v sobotu 25.8. sa dostav do bývalej tabakovej továrne v Banskej Štiavnici na Jašterice 4.

Celý výťažok festivalu putuje na fungovanie miestneho útulku pre psov a mačky. Veterinárne náklady, obojky, jedlo, čokoľvek čo nechcené zvieratá potrebujú, môžu dostať práve z tvojich 15 eur, ktoré necháš pri vstupe. Prečo tam mám ísť, alebo 13 plus 3 dôvody. 13 kapiel, menovite I AM PENTAGON, PRACH, BETON, ADACTA, FYASCO, JAKUBYSKO, THE WILDERNESS, ACID FORCE, DISTAX, SEDEM MINUT STRACHU, RANA, HROBAR a DADCARE. Niektoré už v Štiavnici boli a niektoré tam budú po prvýkrát. Maj na pamäti, že kapely odmietli honorár a hrajú zdarma. A 3 ďalšie dôvody? rodinná atmosféra plná dobrej hudby, vegan friendly stravy a kvalitného českého pivka alebo nealko limonád. Ak ti bude teplo, tak sa schladiš vonku, ak ti bude dlho prejdeš sa po UNESCO meste. Slovenské vydavateľstvá, ktoré podporujú festival a ty podporíš ich kúpou CDčiek, LPčiek alebo čohokoľvek, plus kapely a ich distro ako bonus. Sobotu venuj festivalu a nedeľu Banskej Štiavnici. Nikdy nevieš, čo v nej nájdeš. Každý účastník festivalu má malé výhody v rôznych podnikoch a atrakciách v meste, ktoré s nami spolupracujú.Stačí pozrieť FB event a nájsť potrebné info. V skratke, príď, potešíš karmu, zvieratá, seba a československú scénu.


Dátum: 25.08.2018
Kde: V bývalej tabakovej továrni 25. Augusta
Vstup: 15 €
FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/239205546634431/

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj