Svit Železničný Masaker 2018

Po minuloročnom úspechu tu máme 2. ročník nášho amatérskeho mini festu Svit Železničný masaker. Čaká Vás príjemné prostredie, veľa dobrých ľudí ale hlavne porcia kvalitnej muziky! Vstupné je symbolických 6 €. Takže šírte, zdieľajte, pozývajte priateľov, nech sa zídeme v čo najväčšom počte!

PAGAN SPIRIT

Je nám cťou oznámiť, že headlinerom bude kežmarská black metalová legenda Pagan Spirit. Kapela ktorá vstala z mŕtvych a po 10. rokoch sa exkluzívne predstaví na našej akcii. Hrať sa budú songy z ich pripravovaného nového albumu.

http://bandzone.cz/paganspirit

BRUTE

Východňarske brutal death metalové komando netreba nijako zvlášť predstavovať. 20 rokov na scéne, 3 albumy, kvantum koncertov za sebou, to sú BRUTE!

https://www.facebook.com/brute.esdm/

KANDAR

Jediným zahraničným hosťm budú grindový šialenci z Brna KANDAR. Topi a spol. nám naservirujú totálne extrémny grincore prepletený s horrorovou lyrikou. Hrať sa bude hlavne z ich čerstvého albumu Tromaville.

https://www.facebook.com/kandarsicknhorrorgrindcore/

SURGERY

Old school death metalový veteráni nám odprezentujú ich aktuálny počin Absorbing Roots, ktorý znie skoro všade samé pozitívne ohlasy.

https://www.facebook.com/Surgery.Poprad/

DISTAX

Melancholický crust z Popradu do roku 2011. V stabilnej zostave od 2015. Občas smutné, občas temné, občas ostré ale hlavne rýchle, svižné a našlapané!

https://www.facebook.com/distaxband/

ACID FORCE

Retro thrash vlna zasiahla aj Slovensko. neskutočná dravosť, energia, mladický elán… Momentálne v rámci žánru asi najlepšia kapela čo doma máme.

https://www.facebook.com/acidforcethrash/

ABBa – ASOCIÁCIA BANSKOBYSTRICKÝCH ALKOHOLIKOV

Chlapci z pod Urpína s ich veselým alkoholickým rockom, budú určite príjemným spestrením festu.

https://www.facebook.com/ABBa-asoci%C3%A1cia-banskobystrick%C3%BDch-alkoholikov-100753336652258/

POTHRATOR

Popradský underground vyvrhol na svetlo ďalšiu extrémnu bandu. Staroškolský thrash s až grindovým vokálom nám naseríruje táto mladá krv.

https://www.facebook.com/Pothrator-1684756358287085/?ref=br_rs

KRIPELKARA

Punková garážovka zo Svitu nám celý tento mini festík odštartuje.

 

Text prebratý z FB Udalosti

Informácie

Miesto: Svit, Areál za vlakovou stanicouv

Dátum: 4.8.2018

Vstup: 6 €

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/630234670654102/

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj