Metaloví Bastardi Tour v Trnave!!!

V mene BURN_Booking vás chceme pozvať na koncert legendárnych kapiel Čad, Malignant Tumour Acid Force, ktorý sa uskutoční 24. 3. 2018 v trnavskom K klube, bývalom Artklube, no stále v Káčku. Tieto tri kapely vyrážajú na turné Metaloví Bastardi tour aby rozmetali hlavy svojim fanúšikom. Postupne zavítajú do siedmich slovenských miest – Banská Bystrica, Trnava, Liptovský Mikuláš, Košice, Zvolen, Žilina a nakoniec Bratislava.

Na západnom Slovensku sa ukážu už 24. 3. hneď po koncerte v Bystrici. A tak by sme ťa radi pozvali na trnavský koncert do K klubu. Zober svoju jarnú koženú bundu, vybíjaný opasok, penízky na merch a hor sa s kamošmi, frajerku a s babku na Metalových Bastardov! Čaká ťa večer plný thrashu, metalu, headbangu, poga a hlavne troch perfektných kapiel! Českých metalových bohov Malignant Tumour, slovenských drakov so siedmimi sekerami a siedmimi buzogáňmi – ČAD, ktorí zahrajú svoj najnovší album Bastard, no a takisto si na vás brúsi čepele aj mladá krv – nasraní Acid Force!

Rozhodli sme sa nerobiť predpredaj, cena lístka bude jedna a to 7 € na bráne. Lístky si však môžete rezervovať aby ste mali istotu že sa dnu dostanete. Stačí napísať správu na facebooku na BURN_Booking s menom a počtom lístkov, alebo rovnakú správu kľudne napíšte na ohen.band@gmail.com a my vám lístky zarezervujeme.

20:00 – 20:45 – ACID FORCE –
21:00 – 22:00 – MALIGNANT TUMOUR
22:20 – 23:20 – ČAD

24. 3. 2018, K klub, Trnava

Začiatok: 20:00

Vstup: 7€

FB Eventhttp://www.facebook.com/events/135881280539451/

Autor: Mrkva

Zdieľaj