Metalcore večer v Šali

Už 23. Marca pre vás BURN_Booking spolu so Stand Up and Scream Concerts chystá koncert metalových kapiel v Šali v klube Peklo. Ako hlavným hosťom bude Talianska kapela ELYNE, ďalej sa predstavia dve české kapely COUNTLESS z Brna a SAGE z Kojetína. Slovenské zastúpenie budú mať dve kapely, ACT ON DISPUTES z Nového Mesta nad Váhom a mladá čerstvá Cíferská kapela SINAPSY.

24.3.2018 ŠAĽA PEKLO – ELYNE (IT), COUNTLESS (CZ), SAGE (CZ), ACT ON DISPUTES, SINAPSY

Koncert otvorí mladá kapela SINAPSY hrajúca zvláštnu zmes progresívnych hudobných žánrov spojenú s metalcorom, dubstepom či elektronickou hudbou. Bude to určite netradičné a rovnako aj výnimočné nakoľko to bude pre kapelu ich prvý concert.

Následne zahrajú nasraní česi COUNTLESS svoje songy režúce do krvi. Surová zlosť pretavená do metalcoru vás určite nenechá chladnými. Zaujímavé je prepájanie growlu spolu so screamom, ktoré vytvára nezvyčajný dvojhlas so znervózňujúcou náladou. Countless robia hudbu plnú hnevu a na pódiu to patrične predvedú.

Talianska kapela ELYNE z Ravenny sa príde predstaviť so svojou dávkou silného Metalcoru. Na konte majú 3 albumy plné alternatívneho metalu, silných gitarových riffov, breakdownov screamov aj čistých vokálov. Ich unikátna kombinácia vytvára hudbu, ktorá chytí aj ľudí mimo metalcoru. O pár dní im vyjde deluxe edícia ich posledného albumu Alibi z ktorého určite zahrajú.

Nasledujúcou kapelou bude Česká kapela SAGE, ktorá je žánrovo trochu odlišná od predchádzajúcich predstaviteľov moderného metalu. Sage sa charakterizujú pomalejšími riffmi trochu v štýle Black Sabbath, tematicky ladení do okultno-temného prostredia. Unikátny je určite growlujúci bubeník s najväčším kopákom na svete.

No a napokon nás všetkých rozseká na márne kúsky deathcorová kapela ACT ON DISPUTES, aktuálne nominovaná na ocenenie Objav Roka v Radio_Head Awards. Chalani zahviezdili so svojim debutom Raw display of violence a odohrali kopu vynikajúcich koncertov. Túto zmes tvrdej muziky si nechceš nechať ujsť.

19:00 – 19:35 – SINAPSY
20:00 – 20:35 – COUNTLESS (CZ)
21:00 – 21:45 – ELYNE (IT)
22:10 – 22:55 – SAGE (CZ)
23:15 – 0:00 – ACT ON DISPUTES

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1958940777704761/
Vstupné: 5€

ELYNE – Ravenna (IT) – Alternative Metal/Metalcore
https://www.facebook.com/elyneofficial/

COUNTLESS – Brno (CZ) – Metalcore
https://www.facebook.com/CountlessBand

SAGE – Kojetín (CZ) – Metal
https://www.facebook.com/yoursage666/
http://bandzone.cz/sage
ACT ONDISPUTES –Nové Mesto nad Váhom – Deathcore
https://www.facebook.com/actondisputes/

SINAPSY – Cífer – Progressive
https://www.facebook.com/SINapsy-1617585118280458/
http://bandzone.cz/_104853

Text Burn Booking

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj