Black Valentine vol. 2 alebo večer plný death metalu

Pre všetkých zamilovaných aj nezamilovaných tu máme druhý ročník mini festu Black Valentine.
Tentokrát totálne v old school death metalovom duchu. Výborné kapely, príjemný klub, super zvuk o ktorý sa postará Maťo Barla, to všetko je záruka kvality.

Svoje sonáty lásky nám zahrajú tieto kapely:
BLOODY REDEMPTION

Pomerne mladá banda z Revúcej, ktorá svojim debutom Infected Minds poriadne rozvírila prach slovenského undergroundu. Ak smútite napr. za veličinou Death, toto je ich Sk odpoveď.

https://www.facebook.com/bloodyredemptionRA/

BLOODCUT
Ďalšou death metalovou bandou na súpiske sú Bloodcut z Martina. Toto záhrobné trio nám zarecituje svoje love songs z prostredia cintorínov v duchu klasického death metalu koncom 80-tych rokoch, keď sa tento žáner len rozvíjal.

https://www.facebook.com/Bloodcut

DEHYDRATED
Death metalové legenda zoskúpená okolo Braňa Juráka, ktorá po rokoch vstala z mŕtvych a so svojim albumom Resurrection znie zaslúžené úspechy. Chalani mali vystúpiť už na prvom ročníku, pre chorobu sa však ospravedlnili. Tentokrát pevne verím, že ich konečne privítame aj u nás.

https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204

SURGERY
Domáci drtiči Surgery si pomaly budujú na Slovenskej scéne výborne meno . Ich novinkový album Absorbing Roots vychádza presne 17.2.2018, takže ho spoločne pokrstíme.

https://www.facebook.com/Surgery.Poprad/

SOUL MASSACRE
Prvým zahraničným hosťom bude Havířovská kapela Soul Massacre.
Skúsený muzikanti,švédskom nasiaknutý death metal a v neposlednom rade za mikrofónom krásna slečna, takže kapela poteší nielen uši, ale aj oči.

https://www.facebook.com/SoulMassacre/

UERBEROS
Zpoza Tatier sa k nám dovalý death metalový buldozér Uerberos. Ich debutový album Tormented By Faith vyšiel pod našincami Immortal Souls Production, čo už je samo o sebe zárukou kvality. Bohorúhačsky death metal v štýle napr. Immolation, alebo Morbid Angel.
Môžme očakávať hlboký growl, šialene rýchle bicie a zvonivé činely, u gitár samozrejme rýchle riffy, atmosferické zvuky, melodické rozklady a kvílivé sóla.

https://www.facebook.com/uerberosband/

Text prebratý z FB udalosti

Dátum: 17.2.2018

Miesto: Rock Fabric, Poprad

Vstup: 6 €

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/640726452767552/

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj