Scuorn / Párodos / Down to Hell / Frozen Blood deň pred sviatkom v Bratislave

Vo štvrtok 16. novembra navštívia naše hlavné mesto dva zaujímavé black-metalové spolky z Talianska! Prvá skupina menom SCUORN hrá tzv. parthenopean epic black metal – atmosférický black metal sprevádzaný orchestrom, ktorý vám môže pripomenúť ikony ako Septicflesh či Dimmu Borgir. Začiatkom tohto roku kapela vydala svoj debutový album „Parthenope“ pod vydavateľstvom Dusktone. Koncept celého albumu je zameraný na najstarší grécko-rímsky pôvod Neapola a každá pieseň súvisí s konkrétnou legendou z tých čias. Jednou z nich je aj výbuch sopky Vezuv roku 79 nášho letopočtu, ktorý zničil antické mesto Pompeje. Tešiť sa môžte aj na PÁRODOS. Ide o progressive/post-black metalovú partiu, ktorá sa tak isto chystá vydať debutový album pod menom „Catharsis“ už tento rok. Ich tvorba je veľmi inšpirovaná kapelami ako Agalloch, Katatonia a Alcest.

Support:

DOWN TO HELL je banda z Malaciek založená v roku 2006, hrajúca melodický/symfonický black metal. Ich hudba je postavená na kontrastoch jednak v speve (mužský scream/growl vs. ženský clean vocal) a tiež aj vo zvuku nástrojov alebo samotných textoch písaných formou príbehov.

FROZEN BLOOD je blackened death metalová kapela z Bratislavy existujúca už nejaký ten piatok. Kapela si po dlhých rokoch konečne našla plnohodnotnú zostavu, ktorá funguje a možno sa dočkáme aj debutového albumu ešte tento rok.

Text Loud Farm Booking

Line up:

19:00 – 19:45 FROZEN BLOOD
20:00 – 20:45 DOWN TO HELL
21:00 – 21:45 PÁRODOS
22:00 – 22:45 SCUORN

SCUORN
https://www.facebook.com/scuorn/


PÁRODOS

https://www.facebook.com/parodosmusic/
https://www.youtube.com/watch?v=ikDkqztzXls

DOWN TO HELL
https://www.facebook.com/downtohell.sk/

FROZEN BLOOD
https://www.facebook.com/FrozenBloodBand/

Vstupne: 6 Euro

Event: https://www.facebook.com/events/397848520595997/?ti=cl

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj