Immolation v rámci turné navštívia Slovensko – Bratislavu a Humenné!

Tento rok sa na pódiách v slovenských mestách strieda death metalová legenda za legendou! Medzi ne bez debaty patria aj americkí Immolation. Tento rok vydali nový album s názvom „Atonement“ v uznávanom vydavateľstve Nuclear Blast. Na koncerte v Bratislave a Košiciach teda môžeme očakávať predovšetkým prezentáciu novinky, no určite príde rad aj na staršie veci. A čo na nový album hovoria recenzenti? Dovolím si citovať napríklad zo stránky Deadly Storm „Album „Atonement“ je dalším pokračovatelem, morbidním kouskem death metalového zla, které znesvětí vaše hroby. IMMOLATION jedou pořád po své, temné, pomalejší, hutné a divoké linii. S lety se nemění…“ Ešte si dovolím odcitovať Ortieľ – Berte a nebo nechte být! Nic jiného mezi tím neexistuje. Nastavuji svoji tvář onomu světu a nechám se vést spolu s „Atonement“ nejtemnějšími zákoutími lidské mysli. Legenda opět promluvila! Mocně, návykově, tajemně, šíleně! Skvělé death metalové album doslova narvané nihilismem a tmou! Z vyššie povedaného je myslím každému jasné, do čoho pôjde, ak navštívi tento koncert.
Garde pánom z USA bude robiť nemenej známa pôvodne izraelská-nemecká kapela Melechesh. V hudbe kombinujú smrtiaci kov s hudobnými prvkami východných kultúr. Ich hudba je oproti Immolation melodickejšia a spomínané prvky z východu sú ich hlavným poznávacím znamením. Naposledy sa u nás v Bratislave zastavili spolu s Nile v minulom roku. Posledný album „Enki“ im vyšiel v roku 2015 a len dodám, že živým koncertom obvykle niet veľmi čo vytknúť.
Black-death metalovú smršť so sebou prinesú poľskí Azarath, ktorí v tomto roku tiež vydali nový album, takže sa určite môžete tešiť na skladby z novinky. V kapele hrá na bicie „Inferno“, ktorý hra aj v Behemoth! Koncert sa v Bratislave uskutoční vo štvrtok a v Humennom v sobotu.

Kapely:

Immolation
https://www.facebook.com/immolation/?fref=ts

Melechesh
https://www.facebook.com/melechesh/?fref=ts

Azarath
https://www.facebook.com/AzarathBand/?fref=ts

Dátum: 21.09.2017
Miesto: Randal Music Club, Bratislava
Začiatok: 18:30
Vstupenky: www.obscure.cz
FB Udalosť Bratislava: https://www.facebook.com/events/444001899314997/?fref=ts

Dátum: 23.09.2017
Miesto: Collosseum Club, Košice
POZOR ZMENA: Humenné, Klub Nostalgia
Začiatok: 18:00
Vstupenky: Obscure.cz
FB Udalosť Košice: https://www.facebook.com/events/777885152393728/

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj