Technický death metal v de luxe zostave v Košiciach aj v Prahe

13581973_10154492366076535_1535333194022813287_o2.11.2016/ KOŠICE/Collosseum Club Košice

Košický klub Collosseum privíta 2. novembra svetovú špičku odboru – technický death metal. Hlavnými profesormi na prednáške technického umu a skladateľskej brilantnosti bez ujmu dravosti budú OBSCURA. Mohli ste ich vidieť nedávno ako predskokanov DEATH TO ALL, kde ukázali, že si zobrali Chuckov odkaz ku srdci a naservírovali nám plejádu techničnosti, melódii a progresívneho prístupu k žánru. REVOCATION nám predvedú ako sa dá hrať nápadmi bohatý a silou plný thrash/death. Hotovú prezentáciu technického hrania a equilibristických výkonov nám predstavia BEYOND CREATION. Kanaďania vedia ako sa má drtiť na bezpražcovej basgitare a skladať skladby hodne progresívne. Bude to riadne smrtiaca jazda! Tajným želiezkom v ohni budú RIVERS OF NIHIL. Chalani vedia hrať svoj odbor s riadnymi surovými riffami a pritom vykúzliť na každom kroku taký nápad, ktorý ti doslova podlomí kolená. Takáto zostava je doslova splnený sen fanúšikov technického death metalu! Ak k nim patríš, rozhodne by si nemal chýbať!

OBSCURA | ger /death metal /progressive /metal
https://obscura.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/RealmOfObscura/

REVOCATION | usa /death metal /thrash metal /metal
https://revocation.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Revocation/

BEYOND CREATION | can /death metal /progressive metal
https://beyondcreation.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/BeyondCreationOfficial/

RIVERS OF NIHIL | usa /death metal
https://riversofnihil.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/riversofnihil/

vstup/entry
18€ predpredaj /presale
20€ na mieste /doors

Dátum: 2.11.2016
Miesto: Collosseum Club, Košice
FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1749608538588471/
unnamed
4.11.2016
PRAHA / Nová Chmelnice

OBSCURA
REVOCATION
BEYOND CREATION
RIVERS OF NIHIL

Když si ruku podá technická dokonalost s německou precizností, může z toho vylézt něco skvělého, dokonce až vyjímečného o čem je řeč? O death metalových OBSCURA se ví, ještě aby ne, vždyť jen pár let po svém zrodu (2002) odjeli společné evropské turné s americkými Suffocation, to byl rok 2006 a tentýž rok vychází též jejich debutní album „Retribution“ Mladí Němci se vypracovali díky své píli až ke smlouvě s Relapse records, kteří mají na svědomí jejich poslední 3 studiová alba. To poslední, Akróasis vychází letos a podpořit ho má i Evropské turné, které se přežene přes naši kotlinu.
Ten večer budete mít možnost i shlédnout skvělé američany REVOCATION, kteří za 10 let své existence vydali 6 dlouhohrajících alb, což je výkon obdivuhodný, zvlášť, když ty desky stojí za to! Death metal, čerpající z odkazu thrashové vlny! Kanadští BEYOND CREATION vydali své druhé album u Season Of Mist, což o něčem vypovídá, Kanada je vlastně takovou zárukou dobrých a zajímavých kapel. Tihle maníci jedou svůj progresivní technický death metal po svém a přináší jim to ovoce, zdali zakázané, necháme na Vás! Američané RIVERS OF NIHIL jedou na podobné vlně jako kanaďani, existují 7 let, a turné po starém kontinentu si určitě zaslouží!

Dátm: 4.11.2016
Miesto: Rock Club, Nová Chmelnice, Praha
FB událost: https://www.facebook.com/events/1203000533057940/
Nejlepší ceny za předprodej: http://obscure.cz/cs/events/

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj