NILE a MELECHESH prídu opäť na Slovensko!

NILE 2016NILE a MELECHESH v Bratislave
16. apríl 2016 – Bratislava, Randal Club

Bratislava opäť po niekoľkých rokoch privíta deathmetalovú legendu NILE, ktorá po úspešnom košickom koncerte predstaví svoj posledný album „What Should Be Unearthed“ na Slovensku aj po druhýkrát. Samozrejme sa dočkáme aj veľkého množstva klasických skladieb zo starších albumov tejto dnes už kultovej americkej deathmetalovej veličiny. NILE by mali odohrať 75 minútový set, ktorý bude prehliadkou brutálnosti aj technickej zručnosti, ako aj svojských originálnych a exotických prvkov na navodenie tej pravej egyptskej atmosféry.
Sprevádzať ich bude kapela, ktorá má k oblasti Blízkeho východu blízko nielen hudobne, ale aj geograficky , svojím pôvodom – MELECHESH. Líder tejto pozoruhodnej black/deathmetalovej smečky Ashmedi totiž pochádza z Izraela. Podobne ako Nile, aj Melechesh v minulom roku vydali u vydavateľstva Nuclear Blast svoju ďalšiu výbornú štúdiovku „Enki“. Fanúšikovia by sa mali dočkať približne hodinovej show.
Spolu s Nile a Melechesh vystúpia ešte ďalšie dva supporty, prvým z nich by mali byť Taliani Embryo, ktorí sú slovenským fanúšikom známi už z košického koncertu Nile. Ďalší support bude upresnený neskôr.
Nenechajte si ujsť tento pozoruhodný večer plný extrémneho metalu spojeného s neopakovateľnou príchuťou exotiky v sobotu 16. apríla v bratislavskom klube Randal!
Vstupné:
Predpredaj:
22 eur – Forensick Music, www.forensickmusic.com
23 eur Ticketportal – https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22022
Na mieste: 25 eur
Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/1710637965815138/?fref=ts

Zdroj: Apocalypse Booking / Forensick Music

Autor: Mrtvolka

Zdieľaj