Koncert – ORPHANED LAND + VOODOO KUNGFU + special guest – 12.11.2016, Bratislava, Randal Club

Orphaned-Land-2016-poster-solidDo Bratislavy sa vracajú po 3 rokoch priekopníci orientálneho metalu – izraelský fenomén ORPHANED LAND, ktorý v novembri vyráža na európske turné pri príležitosti 25. výročia založenia kapely a pre fanúšikov si pripraví show s jedinečným setlistom, ktorý bude zahŕňať to najlepšie čo doposiaľ vydali. Bratislava opäť zažije hudobný multikultúrny večer, plný skvelej orientálnej, arabskej a blízkovýchodnej hudby v kombinácii s výbornou metalovou hudbou. Nepôjde len o úžasný  hudobný zážitok, ale aj o duchovný rozmer, nakoľko táto legenda, zvlášť jej líder, charizmatický Kobi Farhi, šíria na ich koncertoch posolstvo mieru vo svete, snažia sa spájať ľudí bez rozdielu rasy a stierajú hranice medzi náboženstvami. Ich koncerty sú vždy nezabudnuteľným kultúrnym a duchovným zážitkom a nadchnú aj toho najnáročnejšieho milovníka hudby a hudobných vychytávok.
Špeciálnym hosťom ich európskeho turné bude pre našinca veľmi atraktívna kapela a to najznámejšia čínska metalová kapela VOODOO KUNGFU, ktorá do svojej tvorby vnáša výrazne prvky tradičnej čínskej hudby a ich live shows sú taktiež obrovským a nezabudnuteľným zážitkom. Po tom ako museli utiecť s Číny, sa vysťahovali do Los Angeles. Teraz v apríli vydávajú nový album, ktorý je produkovaný Ben Grossem (Marilyn Manson).
Slovenskému publiku sa predstaví aj ruská symfonic metalová kapela IMPERIAL AGE, ktorá sa v poslednom čase zviditeľnila vďaka švédskej legende Therion.
Predpredaj lístkov bude od 27.4.2016 zabezpečovaný:
– cez Predpredaj.sk
– vo všetkých pobočkách Slovak Telekomu
HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI : Slušnej kanál ROCK TV , Rádio Rocková republika, Rádio FM, Rock Hard Slovakia.
Mediálni partneri: Rocker.sk, Musicborders, Valhalla, Metalexpress, Fobiazine, GutterSociety.com, Music – zone.eu, Livemusic.sk, citylife.sk, Metalmania- magazín, Metalirium, Metalsvět, Orbis Metallum, Stormbringer- the first austrian webzine, Perun.hr, Rock Hard Hungary, Kronos Mortus-hungarian webzine,

Autor: Sarkast

Zdieľaj