Koncert – Betrayers Of Blood Pt. 12: Funeral, 19. 03. 2016 (sob), BANSKÁ BYSTRICA – Tartaros RC

Betrayers Of Blood Pt. 12 FuneralZradcovia Krvi došli až na koniec svojej cesty. Do rozlúčkovej zostavy si vybrali to najlepšie, čo slovenská scéna ponúka. Príďte si ešte naposledy vychutnať túto jedinečnú hudobnú akciu a zároveň osláviť príchod jarnej rovnodennosti. Čakáme vás v najlepší možný deň – v SOBOTU!! v zostave:
___________________

DOOMAS [Death/Doom Metal]
www.doomas.com
Peťo Beťko a spol. sú jednou z našich najrýchlejšie rastúcich kapiel, k čomu dopomohlo najmä druhé CD „LaMuerte“ + šokujúci videoklip „Forlorn“. Ich hudba pôsobí záhubne, no pritom otvorene. Ich reklama je špičková a marketing majú zvládnutý na jednotku. S novou pódiovou show to musíte vidieť!

RAMCHAT [Pagan/Extreme Metal] + Krst CD
www.facebook.com/ramchatband
Pavel „Hirax“ Baričák, známy spisovateľ i cestovateľ, sa po odchode z LUNATIC GODS vrátil na scénu vzdať hold slovanskej mytológii. Úspešný pohanský RAMCHAT nedávno dokončil svoj prvý full-length album a práve na B.O.B ho aj exkluzívne pokrstí. „Večné Jarilo, živ nás!“

ACHSAR [Melodic Death/Folk Metal]
www.achsar.bandcamp.com
Slovenská odpoveď na ENSIFERUM pochádza z Levíc a stihla už obehať väčšinu strednej Európy. Môžu za to najmä epické motívy o statočných hrdinoch bojujúcich v podzemných kobkách na doske „Septentrionalis“ (2014). To celé s kombináciou „clean“ i „harsh“ vokálov.

HECATE [Gothic Metal]
www.hecate.bandcamp.com
Legendárni gothici sú späť so svojím moderným poňatím melanchólie. Svieža melodika s industrial podmazom, futuristické témy i prvky elektroniky. A to bez obáv preskúmať aj nové hudobné cesty.

ACID FORCE [Thrash Metal]
www.acidforce.bandcamp.com
Pôvodne bočný projekt ANSTRATUS, dnes už plnohodnotná rúbanica supertalentovaných muzikantov, čerpajúcich námety zo všetkých odvetví thrashu. Hrali aj na Brutal Assaulte.

Entry: 5 € | Start: 19:00
+ Súťaž o lístky na GOTHOOM a MORE THAN FEST
Club je NO SMOKING Area | vnútri clubu sa NEFAJČÍ
FB event: https://www.facebook.com/events/1707752729437905/

PR: Marek „Fajo“ Falat | Betrayers Of Blood

Autor: Bukaco

Zdieľaj