Koncertný trimester 2016

Tak čo, fešulíni, vyvaľujeme prežraté pupky pred teľevízormi, trávime babkine medovníky a vylizujeme posledné kvapky vajčáku z kalíštekov? Užívajte si posledné tohtoročné mrochtenie, lebo budúci rok sa bude makať o sto 666! Dúfam, že ste si odložili šupinu z kapora, našetrili si chechtáky, a ak ste boli dobrí, tak snáď dostali aj dáke drobné pod stromček, lebo rok 2016 vás ožobráči o posledné centy! Rovno prvý štvrťrok súka jeden koncert za druhým.

Ak sa vám mália ohňostroje na Silvestra, nezúfajte! 8. januára totiž do bratislavského Randálu dojachá ruská neriadená strela SATARIAL, aj so svojimi vaginálnymi svetlicami za ladných tónov karbobrúsky.

„Satarial je najzvláštnejší zástupca ruskej metalovej scény. Kapela stála pri počiatkoch ruskej blackmetalovej scény. Sú známi nie len kvôli svojej muzike, ale aj kvôli sporným koncertom. Momentálne majú zamietnuté koncertné aktivity v Rusku. Na koncerte si môžete užiť hudbu naplnenú mysticizmom, počuť vzácne folkové nástroje v kombinácii s metalovými riffmi a vidieť kúzelné tance, cítiť mesačné kadidlo a piť víno od nesvätej čarodejnice.“

Viac info: https://www.facebook.com/events/1593427227565216/

Začiatkom februára potiahne na Prahu horda krvilačných kanibalov a „nepriateľov Káju Gotta“, kapela BEHEMOTH, spolu s krabím kráľom pekla ABBATHom, švédskou deathmetalovou okresanou legendou ENTOMBED A.D. a kolumbijskými satanášmi INQUISITION. Takže, naložiť sa aspoň na 8 hodín do pácu, priatelia, nech nevylomíme kanibalom zúbky!

„V Praze se chystá večírek nejtvrdší muziky – Europa Blasfemia – The Extreme Metal Tour Of 2016!

Headlinerem toho večera je BEHEMOTH. Charismatický frontman NERGAL tuto kapelu dovedl až na vrchol žebříčku nejtvrdšího death metalu. Opět předvedou masivní koncertní akt, který podpoří prvním přehráním celého novinkového alba „The Satanist“.

První support tohoto večera je ABBATH. Nově založená kapela na kořenech původní Immortal, o kterou se vedly dlouhé tahanice. Boj vyústil v to, že kapela skončila a lídr Abbath tak měl čerstvě připravený materiál pro vydání nové kapely. Kromě nových skladeb a klasik od IMMORTAL opráší i některé raritky z dob dávno minulých.

Lars-Göran „LG“ Petrov sepsal své hudební dějiny s Entombed, kmotry švédského death metalu. Tvář a hlas kapely nyní pokračuje pod názvem ENTOMBED A.D. a těší na představení nového alba před fanoušky tohoto turné.

Čtvrtou kapelou tohoto extrémistického večera je INQUISITION a její členové se nemohou dočkat, až vám představí své poslední album “Obscure Verses For The Multiverse”. Tuto neopakovatelnou sestavu si rozhodně nenechte ujít!“

Viac info: https://www.facebook.com/events/458517430984933/

Ak by sa vám predsa len podarilo vyviaznuť z tohto kanibalistického obžerošialenstva živí, 17. februára sa pripravte na nové zjavenie nášho pána Lemmyho Kilmistera! MOTÖRHEAD totiž prevalcujú Aegon Arénu v Bratislave.

„Rocková legenda na turné oslávi 40-te výročie založenia kapely, v auguste vydáva nový – už dvadsiaty druhý štúdiový album Bad Magic. Trojica Lemmy, Phil a Mikkey ukáže Slovákom, čo znamená život v znamení rock’n’rollu. Veľký sviatok pre všetkých milovníkov rockovej muziky okorenia aj špeciálni hostia: Saxon a Girlschool. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na takmer tri hodiny poriadneho rámusu!“

Viac info: https://www.facebook.com/events/1005549142813061/12193595_469537873231063_354297103152537157_n

Keďže ste nenásytní a stále nemáte dosť, prvý zimný štvrťrok ukončí 21. marca nemecké blackmetalové peklo NARGAROTH! Podporia ich španielski inkvizítori NOCTEM, mezoamerickí CONCEIVED BY HATE, nórski lesní trollovia FAANEFJELL a domáce dietky Satanove ze Senice RAWCVLT.

Viac info: https://www.facebook.com/events/1518436805140188/

Hnilostí Mroží vám, pánbičkári, vyprášíme kožichy koncertami!

Autor: Paranoia

I am free of all prejudice. I hate everyone equally.

Zdieľaj