Koncert – MARDUK, SVART CROWN + supports, 9. október 2015, Bar-rock-o, Třinec

marduk-trinec-plagatMesto Třinec a známy rockový klub Music Club BarRocko si pre nás prichystali na začiatok októbra neuveriteľné hody. Severovýchod Čiech totiž príde na jednu noc rozpáliť legendárne black metalové inferno MARDUK so svojou nezabudnuteľnou šou!

MARDUK sú späť! Švédska black metalová mašina už onedlho podnikne ďalšiu krvavú výpravu po Európe, ktorá opäť nemilosrdne zasiahne i našich západných susedov z Českej republiky. Turné s názvom „Frontschwein: 2015 – Europa part III“ tentokrát neminie i oceľou preslávené mesto Třinec, kde MARDUK spolu so svojimi zaujímavými hosťami vystúpia už 9. októbra.

Spoločne sa môžeme tešiť na množstvo známych a vysoko extrémnych nárezov ako „Slay the Nazarene“, „Burn My Coffin“, „The Leveling Dust“ a „Serpent Sermon“, ale i fantastické ukážky z aktuálneho, fanúšikmi ohromne ceneného albumu „Frontschwein“. Na ňom sa škandinávske kvarteto v zložení Mortuus/Morgan/Devo/Fredrik vracia k dobre osvedčenej vojnovej tematike, s ktorou opäť slávi ohromné úspechy po celom svete. Jednoducho a výstižne – Panzer! Division!! Marduuuuuuuuuk!!!

Ako support sa v tento večer predstaví čoraz populárnejšia smrtiaca brúska SWART CROWN, black metalové inferno CREST OF DARKNESS, thrashová víchrica BIO-CANCER či potemnelé komando CVINGER.

Vstupenky za výbornú predpredajovú cenu 399 kč hľadajte na webovej stránke www.vstupenka.net. POZOR!!! Ich počet je limitovaný na 500 kusov. K dispozícií budú vstupenky aj na mieste konania, a to v cene 470 kč za kus.

Line-up:
MARDUK (Swe)black metal
SVART CROWN (Fra)black/death metal
CREST OF DARKNESS (Nor)black metal
BIO-CANCER (Gre)thrash metal
CVINGER (Slo)black metal

Piatok 9.10.2015, Třinec – Music Club BarRocko

Štart: 18:00, vstupné: 399 kč (predpredaj na webe) / 470 kč (na mieste)

Promo text: Ladislav „Demonick“ Rusnák

FB event: https://www.facebook.com/events/1657935067752687/

Autor: Bukaco

Zdieľaj