Koncert – FLESH PARTY 20 OPEN AIR FEST, 20-21. jún 2014, Kemping Sereď

flesh 20Po 19-tích ročníkoch tejto prevažne death/grindovej akcie, ktorá sa pravidelne odohrávala v Leopoldove, prichádza zmena! Party sa presúva na väčší level a transformuje sa do dvojdňového festivalu, ktorý sa uskutoční v Kempingu v Seredi. Čo tam všetko nájdeme? Celkom 28 kapiel! Hlavní predstavitelia českej goregrindovej scény: JIG-AI, EARDELETE, PRASELIZER alebo DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND! Kopu zahraničných kapiel ako RABID DOGS, MORTAL TORMENT, NECROVILE, GUTTED, DISTORTED IMPALEMENT či DEHYDRATED! Pre ozvláštnenie prídu aj hlavní českí predstavitelia horrocoru SODOMA GOMORA a taktiež sa nezabúda ani na našu domácu scénu, kde dorazí samotná špička! CRANIOTOMY, HUMAN HUMUS, STERCORE, EMPYRION, NONPROLIFIC, SANATORIUM, ATTACK OF RAGE, ČAD a mnohí ďalší! Ako headliner sa predstavia samotní technicky nevyspytateľní a brutálni chalani z Nemecka – CYTOTOXIN! Ich hudba je kvalitne vystavená na trillkovacích pasážach ala ORIGIN, plná zvratov a poriadnej dávky toxickej brutality! Bude to riadny náter, to si píšte!
Dvere Kempingu sa otvoria už v piatok ráno a je samozrejme zadarmo aj s parkovaním! V areáli okrem poriadne dávky hudby bude k dispozícii bazén s toboganom, stánky s jedlom, či už normálnym alebo vegánskym, shopy s LP/CD/merchendisom.
Pre zakúpenie vstupenky je potrebné zaslať e-mail na fleshpartyfestival@gmail.com s uvedením počtu vstupeniek, mena, na ktoré ich chcete rezervovať a zvolený spôsob platby (bankovým prevodom alebo paypal).

Cena:
predpredaj – 18€
na mieste – 20€
sobota – 12€

Celkový zoznam kapiel:
CYTOTOXIN /de/
JIG AI /cz/
SODOMA GOMORA /cz/
DISTORTED IMPALEMENT /at/
DEHYDRATED /ru/
NECROVILE /ro/
RABID DOGS /it/
MORTAL TORMENT /gre/
DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND /cz/
PRASELIZER /cz/
GUTTED /hu/
SANATORIUM /sk/
ČAD /sk/ 
ATTACK OF RAGE /sk/
EARDELETE /cz/
M.A.C. OF MAD /cz/
SPINELESS FUCKERS /cz/
DEATH revival /sk/
PANTERA revival /sk/
STERCORE /sk/
CRANIOTOMY /sk/
W.P.O.A.A.W.A.M.C. /at/ 
HUMAN HUMUS /sk/
SNUFF PRINCESS /at/
NONPROLIFIC /sk/
DARCHAIC /sk/
DISMAY /sk/
EMPYRION /sk/

Miesto: Starý Most, Kemping Sereď, Trnavsky kraj

Promo Text: Lukáš „Bukáčo“ Polák
FB event: https://www.facebook.com/events/1549239768635050/?fref=ts

Autor: admin

Zdieľaj