Mandragora odstupuje z Wacken Metal Battle !

V semifinálovej divízii Západ súťaže Wacken Metal Battle nastali zmeny. Skupina MANDRAGORA odstúpila zo súťaže, nahradí ju formácia FISHARTCOLLECTION.

Bratislavská skupina MANDRAGORA odstupuje zo súťaže Wacken Metal Battle, v ktorej postúpila do semifinálového kola v divízii Západ z piateho miesta. MANDRAGORA sa mala predviesť porote a divákom naživo 22. februára v Bratislave, no nestane sa tak. Dôvodom ich odstúpenia zo súťaže je to, že nemajú bubeníka. „Prednedávnom od nás odišiel bubeník a aj keď sme sa snažili čo najskôr nájsť miesto neho náhradu, bohužiaľ sme zatiaľ nikoho nenašli. Takže, nie je iná možnosť, než odstúpiť zo súťaže,“ povedal spevák a gitarista Vlad.

 

Miesto tejto kapely sa tak posunuli do semifinále z náhradníckeho postu Trnavčania FISHARTCOLLECTION, ktorí získali 20 bodov a v nultom kole skončili na 7. mieste. „Veľmi nás potešilo, že sme nakoniec postúpili a môžeme si zahrať. Aj keď náš postup je z „náhradníckej“ pozície, ale to je asi aj jedno… Pre nás bude prijemné (aspoň dúfam) zahrať si už v semifinále,“ prezradil basgitarista Roman a pokračoval, „Vieme, že naša hudba nie je úplne „masová záležitosť“ ani v sfére metalu, preto sme vďační za akúkoľvek prezentáciu. A ak sa to ľuďom a porote zapáči, budeme len radi. Nás to baví a budeme radi, ak to bude baviť aj ostatných.“

Promo text: Stanislav „Stillborn“ Černák

Autor: admin

Zdieľaj