Koncert – ARAKAIN MEMORIAL 24. 5. 2013 (Collosseum club, Košice)

V košickom CollosseumClube sa uskutoční 24.5. špeciálny, neopakovateľný, jedinečný, raritný, výnimočný koncert. Aleš Brichta, ako bývalý spevák skupiny ARAKAIN, zrealizoval pri príležitosti tridsiateho výročia vzniku tejto kapely  jedinečný projekt: ARAKAIN MEMORIAL 2013.

Brichtovi sa podarilo dať dohromady pôvodných členov kapely ARAKAIN, a tokonkrétne od jej vzniku v roku 1982. Na koncerte teda vystúpia MirekNedvěd,Rudolf Rožďalovský, Oldřich Maršík, Václav Ježek, MiloňŠterner, Marek Podskalský, Daniel Krob, Bob Vondrovic, ŠtepánSmetáček, Karel Jenčík a ako špeciálni hostia sa predstavia ZbyněkHaase, Lukáš Varaja, DavidVaněk.

Počas tejto jedinečnej  3,5 hodinovej show zahrajú vyše 30 skladieb z desiatich doposiaľ vydaných dosiek. Jednotliví bývalí členovia sa všetci postupne vystriedajú pri hraní „svojich“ skladieb v poradí,v akom vznikli, a v pôvodnej zostave po jednotlivých dekádach existencie kapely ARAKAIN.

Tento jedinečný koncert sa už pravdepodobne u nás nikdy opakovať nebude, takže netreba váhať a treba sa prísť presvedčiť, že aj „starší“rockerioplývajú množstvom energie.

Ako predskokan zahreje publikum česká kapela BLACK BULL. Pamätajte tiež, že kapacita CollosseumClubu v Košiciach je obmedzená.

Autor: admin

Zdieľaj