MetalExpress Grind Fest, 19. október 2012, Bratislava

Pre priaznivcov ohavností, predčasných potratov a krvácajúcich ďasien!!! Práve pre grinde-ovú obec sa webzin MetalExpress.sk rozhodol usporiadať tento rok svoj prvý METALEXPRESS GRIND FEST, ktorý sa bude konať už 19. októbra „U Óčka“ v Bratislave a na kvalite sa teda rozhodne nešetrilo.

Svojim prvým vystúpením Bratislavu totiž poctia poľský EPITOME, ktorý to spolu ťahajú už úctyhodných dvadsať rokov, počas ktorých nás zásobovali tým najodpornejším a najzvrátenejším grindeom s príchuťou typického poľského death metalu. EPITOME vydali minulý rok svoj kritikou zaslúžene ocenený tretí album „e-ROTicon“, a pokiaľ ste sa s ich tvorbou zatiaľ nestretli, určite netreba váhať. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hnilobou nasiaknutú nádielku v podaní štyroch skúsených matadorov grindu.

Do zvracania a pohybu zahrá aj banskobystrická stálica GAZDASGRIND, ktorých svojskú a originálnu tvorbu našincom netreba predstavovať. Kto by predsa nemal rád gazdovskú veselicu v podaní týchto rokmi preverených gazdov?

Ďalšou kapelou, ktorá sa predstaví po dlhšej dobe bratislavskému obecenstvu, sú RESPITE z Nitry. Kapela možno pôsobí krátko, avšak pôsobia v nej starí grindcoreoví harcovníci a výsledok je teda naozaj vynikajúci, o čom sa môžete presvedčiť jednak práve na tomto koncerte, alebo na ich splitku „Garbage People“, ktoré vyšlo pod GOTHOOM PRODUCTIONS.

Zostavu dopĺňajú ešte CRANIOTOMY z Hlohovca, ktorý tento rok vydali vynikajúcu skladbu „Mr. Butcher“ aby nás navnadili na veci budúce a ANIMALITY z Nových Zámkov.

Zábava sa teda rysuje dobrá, čiže sa na Vás veľmi tešíme a dúfame, že sa stretneme v hojnom počte, čiže nezabúdajte, 19. október „U Óčka“!

Facebook Event: https://www.facebook.com/events/341200825973202/

Súťaž o voľný vstup: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=467845789903083&set=a.214119265275738.57111.115061251848207&type=3&theater

Autor: admin

Zdieľaj