ORIGIN: podrobnosti k novému albumu

Americká technická death-metalová formácia ORIGIN vydá nove CD s názvom „Entity“ 7. júna v severnej Amerike a 10. júna v Európe cez Nuclear Blast Records.
Bubeník John Longstrength: „Ako môžete vidieť, sme stále bližšie k vydaniu albumu. Toto bol projekt, ktorý trval dlhšie, vyskytli sa všetky tie nečakané zádrhely bežné pri nahrávaní albumu a už sme skoro tam.
Takže toto je nový obal CD! Bol navrhnutý členmi skupiny a bezchybne spracovaný vynikajúcim umelcom Colinom Marksom.
Ako môžete vidieť, tentokrát to nie sú žiadni mimozemšťania, strašidelné tváre, strelené komiksové obrázky, žiadne hlúposti. Vrátili sme sa k základom pre ľudí, ktorí neprepadli, alebo sa im nepáčia hlúpe trendy, ktoré zrádzajú hodnotu tohto umenia.
Ponechajme tento album nech s jeho šedosťou, mŕtvolnosťou a chladom odráža naše opovrhnutie mylným názorom, že ORIGIN je reprezentovaný obrovskou strašidelnou tvárou, ktorá požiera planéty a bezcieľne plavá vesmírom ako blbec.
Ako obal, tak aj hudba na albume je tvrdá, chladná, vážna, skľučujúca, je plná hnevu, je to skupina zjednotená a pracujúca naplno aby vytvorila niečo, čo bude najskvelejších 45 minút aké ORIGIN doteraz vytvoril. Tento album je nenávisť sama.“

Entity:                                                                   

01. Expulsion Of Fury
02. Purgatory
03. Conceiving Death
04. Swarm
05. Saliga
06. The Descent
07. Fornever
08. Committed
09. Banishing Illusion
10. Consequence Of Solution
11. Evolution Of Extinction
Bonus track:
12. You Fail!

ORIGIN: Myspace

Videá z nahrávania:

Autor: admin

Zdieľaj