INSOMNIUM s novým videoklipom
Tesne pred spoločným turné s DARK TRANQUILITY 2010 nahrala fínska  melodeathová kapela INSOMNIUM nový song „Weather The Storm“ s hosťujúcim  spevákom Mikaelom Stanneom  z DARK TRANQUILITY. Spoločné vystúpenie z  londýnskeho klubu Underworld z 28. septembra môžte vidieť v ich novom  videoklipe.
Niilo Sevänen,  vokalista a basák hovorí: „´Weather The Storm´ bolo natočené  minulú  jeseň na našom spoločnom turné s DARK TRANQUILITY. Koncert bol  vypredaný, šou bola skvelá a fanúšikovia sa išli zblázniť – tak to bol  naozaj večer na zapamätanie. Londýn, zdravíme ťa! Mikael Stanne sa k nám  na tento špeciálny song pripojil tak mu veľmi ďakujeme!“
Stanne  sa k INSOMNIUM vyjadruje tiež veľmi pozitívne: „Chalani ma očarili  svojou hudbou, tak to pre mňa bola česť keď ma požiadali, aby som si s  nimi zaspieval. Je z toho skvelý song. Dúfam, že sa vám bude páčiť tak  ako mne.“
INSOMNIUM momentálne pracuje na novom štúdiovom albume, ktorý má vyjsť na jeseň pod značkou Century Media Records.
Od  ich začiatkov v r. 2002 sa INSOMNIUM vypracovalo na jednu z  najsľubnejších a najjedinečnejších melodeathových skupín. V roku 2010  boli vo Fínsku ocenení ako najlepšia kapela s najlepším albumom za  „Across The Dark“ (2009).
INSOMNIUM: Myspace
INSOMNIUM: Myspace
				





